تخته تصویر آمریکا اخبار سیاست خارجی

تخته: تصویر آمریکا اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار اجتماعی سرمایه‌های شهری پایتخت کشور عزیزمان ایران را نابود کردند / عضو شورای شهر تهران

محمدمهدی تندگویان، عضو شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در گفت وگو با ایلنا در تصویر العمل به بیانات قالیباف در مناظره های انتخاباتی اخیر گفت: کسی که به انت

سرمایه‌های شهری پایتخت کشور عزیزمان ایران را نابود کردند / عضو شورای شهر تهران

عضو شورای شهر تهران: سرمایه های شهری پایتخت کشور عزیزمان ایران را نابود کردند

عبارات مهم : ایران

عضو شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: سرمایه های شهری پایتخت کشور عزیزمان ایران به وسیله شهرداری نابود شده است هست.

محمدمهدی تندگویان، عضو شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در گفت وگو با ایلنا در تصویر العمل به بیانات قالیباف در مناظره های انتخاباتی اخیر گفت: کسی که به انتقاد و زیرسوال بردن و انگ چسباندن به دیگران می پردازد، بد نیست حداقل یک نیم نگاهی هم به عملکرد خودش بیندازد و سیستمی را که مسئولیتش را بر عهده دارد، منصفانه و درست و حسابی مورد نقد قرار دهد یا حداقل نقد دیگران را بپذیرد و سپس بیاید و سیستم های دیگر را زیر پرسش ببرد و نقد کند.

سرمایه‌های شهری پایتخت کشور عزیزمان ایران را نابود کردند / عضو شورای شهر تهران

این عضو شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران ادامه داد: قالیباف در ابتدا اعلام کرد که قصد شرکت و ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری را ندارم و قصد دارم از گزینه مطلوبی که بیاید، حمایت کنم. بعد ایشان آمدند و عضویت کردند و آخر هم معلوم نشد، گزینه مطلوبِ مورد تاکید ایشان که بود و اصلاً چه شد؟ در ادامه هم با شکل و مدلی غریب به عرصه ورود کردند و گفتند؛ ” آخر دولتِ حرف! آخر دولت دروغ ! آخر دولت خسته بسته!”

تندگویان اظهار داشت: ایشان نه با تفکرِ نقد، که با انگ چسباندن، تهمت و تخریب وارد گود شده است اند. نقد به هرحال شیوه و راه خود را دارد و تخریب هم مدل خود را. من حرفم این هست؛ کسی که این چنین بی محابا می آید و تخریب می کند، باید بپذیرد که سیستم تحت هدایتش هم دچار مسئله هست؛ و در تصویر العمل به انتقادها عصبانی نشود و اینگونه تندخو و پرخاشگرانه برخورد نکند.

محمدمهدی تندگویان، عضو شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در گفت وگو با ایلنا در تصویر العمل به بیانات قالیباف در مناظره های انتخاباتی اخیر گفت: کسی که به انت

او افزود: ما اعتراض و گله ای به حضور ایشان نداریم، قالیباف هم به هر حال آمده و کاندیدا شده است هست. ولی اول باید بپذیرد که موظف به پاسخگویی به پرسشها تشکیلات تحت مدیریت خود باشد. ما واقعاً مشکلِ شخصی با فردی نداریم. اتفاقاً خوب است که او وارد عرصه و باعث رونق انتخابات شده است هست. در همین مناظره ها است که مردم متوجه خیلی از پرسشها می شوند و پاسخ بسیاری سوالات برایشان مشخص می شود، ولی اعتقاد دارم مدل حضور باید مدل معلومی باشد.

وی به قربانی شدن اخلاق در مناظره های انتخاباتی اشاره کرد و اظهار داشت: متاسفانه چیزی که در چنین مناظره هایی قربانی و شکسته می شود ” اخلاق است”؛ اخلاق سیاسی که متاسفانه از وقت آقای احمدی نژاد به چالش کشیده شد، این توهین کردن ها در مناظره زنده، این سند رو کردن ها و انگ زدن های بی معنی در واقع اخلاق سیاسی را در جامعه را دچار خدشه کرده است که متاسفانه همچنان نیز ادامه دارد.

وی در ارزیابی خود از وعده های قالیباف از جمله ایجاد 5 میلیون شغل و رشد اقتصادی بالای 20 درصد، با اشاره به مبحث “اقتصاد شهر” افزود: آقای قالیباف زمانی می تواند مدعی اداره موفقِ اقتصاد کشور و ایجاد تحول در آن باشد که بتواند یک گزارش خیلی خوب از اقتصاد شهری که اداره آن را بر عهده داشته، ارائه بدهد.

سرمایه‌های شهری پایتخت کشور عزیزمان ایران را نابود کردند / عضو شورای شهر تهران

سخنگوی فراکسیون اصلاح طلبان شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران ادامه داد: چیزی که ما امروز در شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران بعنوان یک کلانشهر و یکی از بزرگترین پایتخت های دنیا می بینیم نشان از آن دارد که اقتصاد شهر ما اصلاً اقتصاد مناسبی نیست، این بدان معناست که درآمد پایدار شهری ما دچار پرسشها عدیده ای است.

وی گفت: ما در پایتخت کشور عزیزمان ایران روزانه 7 هزار تن تولید زباله داریم. من سوالم این است که ما از این میزان تولید چه مقدار بهره برداری و چه اندازه درآمدِ پایدار شهری ایجاد کرده ایم؟ امروزه زباله در دنیا به طلای سیاه معروف هست، خیلی از کشورها زباله سایر کشورها را از طریق مناقصه خریداری می کنند که بتوانند از آن ارزش افزوده ایجاد و درآمد کسب کنند، در حالی که ما نه تنها درآمدی از آن نداریم، که امسال در بودجه شهرداری 1400 میلیار تومان هم جهت برای شرکت پسماند در نظر گرفتیم.

محمدمهدی تندگویان، عضو شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در گفت وگو با ایلنا در تصویر العمل به بیانات قالیباف در مناظره های انتخاباتی اخیر گفت: کسی که به انت

تندگویان ادامه داد: این درحالی است که سالیانه از مردم عوارض پسماند هم دریافت می کنیم. یعنی فرصتی که می توانست محلی مناسب جهت درآمد پایدارِ شهری باشد، نه تنها از آن استفاده نشده که بعنوان یک ترساندن جزو ردیف های هزینه شهر ما است!

او اظهار داشت: از آن طرف مجتمع هایی مثل برج میلاد که با توجه به حدود هفت هزار متر مربع فضای تجاری و سایر امکاناتی که دارد باید درآمدزا باشد، متاسفانه می بینیم از جمله سرفصلهای ردیف بودجه شهر است و برایش اعتبار سالیانه تخصیص داده شده است می دهیم، شهروند و شهر آفتاب نیز از همین جمله اند و ما عملاً می بینیم که در اقتصاد شهری مان علیرغم برخورداری از امکانات، نتوانسته ایم درآمد پایداری ایجاد کنیم و شهر را “خام فروشی ” می کنیم تا از محلِ آن جهت اداره شهر درآمد کسب کنیم!

سرمایه‌های شهری پایتخت کشور عزیزمان ایران را نابود کردند / عضو شورای شهر تهران

این عضو شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران افزود: این همه تراکم فروشی و برج سازی که می بینیم، در واقع اقتصاد نابود شده است شهر ما هست، یعنی شهردار بعدی که بیاید دیگر نه تراکمی جهت فروش ندارد بلکه درآمد پایدارِ خوبی هم نخواهد داشت.

تندگویان افزود: آیا کسی که در مدت 12 سال مدیریتِ ثابت آنهم بدون هیچ مسئله و معارضی، نتواسته است اقتصاد مناسبی را جهت یک شهر ایجاد کند، می تواند اقتصاد کشور را شکوفا و آن را متحول کند؟

تندگویان راجع به بیانات کاندیداها راجع به حاشیه نشینی نیز گفت: اینکه یکی از نامزدها ادعا کرد که باید بیاییم در حاشیه نشینی مالکیت بوجود بیاوریم، حرفی کاملا غیرتخصصی و غیرکارشناسانه بود، آیا که حاشیه نشینی یک ناهنجاری اجتماعی است و ما جهت ناهنجاری نمی توانیم بیاییم و برنامه تدوین کنیم بلکه باید ناهنجاری را برطرف کنیم و سامان بدهیم.

تندگویان گفت: نقش پررنگ شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران در بزرگ شدن روز افزون این معضل، ایجاد بیش از حدِ شغلِ کاذب کارگری ساختمان که ریشه در فروش تراکم و صدور جوازهای ساخت و سازِ بی ضابطه و زیاده از حد دارد، بوده هست. این رویکرد بدِ شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران سیل مهاجرین را جهت کارگری ساختمان که هیچ تخصصی نیاز ندارد را به پایتخت کشور عزیزمان ایران جاری ساخت و حالا با رکود مسکن و ساخت و سازها، همه این کارگران همچنان در حاشیه شهر زندگی می کنند و مشغول مشاغل کاذب دیگر هستند.

واژه های کلیدی: ایران | اقتصاد | اقتصاد | اقتصادی | شورای شهر | شورای اسلامی | شورای شهر تهران | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs