تخته تصویر آمریکا اخبار سیاست خارجی

تخته: تصویر آمریکا اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار حوادث همه کسانی که قاتل را می شناسند نگاهشان به او مثبت است ، پیچیده شدن راز قتل های سریالی گیلان

اهالی روستای «خشک اسطلخ» دراستان گیلان با گذشت چند روز از انتشار خبر دستگیری عامل قتل‌های سریالی زنان گیلانی، هنوزازشنیدن این خبر شوکه هستند.

پیچیده شدن راز قتل های سریالی گیلان/ همه کسانی که قاتل را می شناسند نگاهشان به او مثبت است

عبارات مهم : جنایت

اهالی روستای «خشک اسطلخ» دراستان گیلان با گذشت چند روز از انتشار خبر دستگیری عامل قتل های سریالی زنان گیلانی، هنوزازشنیدن این خبر شوکه هستند.

به گزارش کشور عزیزمان ایران ؛عامل قتل های سریالی که فرزاد نام دارد و 40 ساله هست، دراعتراف هایش گفته با کمک زن صیغه ای اش 7 زن را به خلوتگاه خود کشانده و بعد از دزدی طلا و جواهراتشان همگی را از پا درآورده است.هر چند بر اساس اعترافات صورت گرفته مرد جنایتکار، همسرش تنها در گزینش و شکار طعمه ها با شوهرش همکاری داشته و فقط شاهد یکی از قتل ها بوده است ولی زن وشوهر تا انجام تحقیقات تکمیلی راجع به شرح زیاد ماجرا همچنان تحت بازجویی های فنی، پلیسی قراردارند.

در همین حال یکی از بستگان نزدیک متهم مهم قتل ها راجع به مطالب انتشار یافته مبنی بر بازسازی صحنه قتل در روستای «خشک اسطلخ» گفت: «تا آنجا که ما اطلاع داریم هنوز بازسازی صحنه انجام نشده و مأموران قرار است بزودی جهت تشریح صحنه قتل به وسیله قاتل به دِه بیایند.» وی گفت: «فرزاد تا کلاس اول راهنمایی درس خوانده و بعد از آن ترک تحصیل کرده بود. او در گذشته به ورزش «کونگ فو» می پرداخت و جوانی ریزاندام ولی نیرومند بود.»وی اظهارداشت: «همسراول فرزاد بعد ازطلاق به همراه دخترش که هم اکنون 11 ساله است نزد خانواده اش بازگشت وبا آنها زندگی می کند وآن طورکه شنیده ایم با اطلاع ازخبرجنایت های سریالی بشدت شوکه اند.»

همه کسانی که قاتل را می شناسند نگاهشان به او مثبت است ، پیچیده شدن راز قتل های سریالی گیلان

انگیزه جنایت های سریالی

ازسوی دیگر شدت و قساوتی که قاتل سریالی هنگام ارتکاب قتل ها ومثله کردن اجساد قربانیان به خرج داده است این فرضیه را مطرح ساخته که انگیزه واقعی قتل زنان تنها دزدی جواهرات آنها نبوده و ممکن است پرسشها دیگری نیز دخالت داشته باشند که کارآگاهان هم اکنون سرگرم تحقیق دراین باره نیزهستند.دهیارروستای محل زندگی قاتل سریالی نیزبه خبرنگارحوادث «ایران» گفت: حدود 7 سالی می شد که فرزاد از دِه رفته بود. او هنگامی که در دِه زندگی می کرد بسیار مؤدب بود و آزارش به کسی نرسیده بود.

اهالی روستای «خشک اسطلخ» دراستان گیلان با گذشت چند روز از انتشار خبر دستگیری عامل قتل‌های سریالی زنان گیلانی، هنوزازشنیدن این خبر شوکه هستند.

همسر اولش نیز از خانواده مشهور و موجهی بود که در یکی از مناطق اطراف ما ساکن هستند.او طی سال های آخر زندگی در دِه با همسر و خانواده اش مسئله پیدا کرده و آخر دِه را ترک کرد و حضانت دخترش نیز به همسرش رسید.وی راجع به اینکه به نظر می رسد این مرد تحت تأثیر اعتیاد به شیشه مرتکب قتل ها شده است باشد نیز گفت: شاید این گونه باشد ولی هنگامی که در روستای ما بود هنوز اعتیاد نداشت یا اگر هم معتاد شده است بود، آنقدر شدید نبود که از ظاهر و صورت اش قابل تشخیص باشد.

وی ادامه داد: خانواده فرزاد جزو ساکنان خوب وسرشناس دِه هستند و تاکنون کسی اتفاق ناخوشایندی را از آنها مشاهده نکرده هست. ولی شایعه شده است که او تحت تأثیر خیانتی که همسر صیغه ای اش به او کرده، با قصد انتقام از زنان مرتکب این جنایت ها شده است است ولی هنوز در این باره نمی توان به طور دقیق حرف زد و پلیس باید تحقیق کند.

یکی از اعضای شورای دِه نیز در این باره با اعلام اینکه دِه و ساکنانش هنوز در شوک این اتفاق هستند به خبرنگار حوادث «ایران» گفت: «وقتی ماجرا را شنیدیم واقعاً شوکه شدیم. خانواده این مرد واقعاً انسان های خوب و شریفی هستند. برادران او از شخصیت های برجسته و صاحب مسئولیت های مهم در استان هستند. پدرشان هم مرد زحمتکشی است که در این سال ها کسی از او بدی ندیده است.»

همه کسانی که قاتل را می شناسند نگاهشان به او مثبت است ، پیچیده شدن راز قتل های سریالی گیلان

یکی از همکلاسی های سابق فرزاد نیز به خبرنگار ما گفت: من و او روزها و سال های زیادی را با هم گذراندیم ولی درجوانی آدم بدی نبود. ما خاطرات خوبی از هم داریم. او هنگامی که جهت کار به بندرعباس رفت بواسطه حضور یکی از نزدیکانش در کشتیرانی در آنجا کاری دست و پا کرده و مشغول شد. ولی باور اینکه فرزاد دست به این جنایت ها زده باشد جهت همه ما شوک آور بود.او آدم خوبی بود. اهل شرارت و بدی به دیگران هم نبود. نمی دانیم بعد از جدایی از زن اولش جهت او در ازدواج دوم چه اتفاقی افتاد که تبدیل به فردی جنایتکار شد و با آبروی خود وخانواده محترمش این چنین بازی کرد.

قاتل سریالی زنان سال 1387درحالی که 31 سال داشت، نخستین جنایت خود را مرتکب شده است و بعد از قتل زن میانسال، جسدش را به انباری منزل پدری اش در روستای خشک اسطلخ برده و همانجا دفن اش کرده بود. قتل های دوم و سوم نیز در اردیبهشت و خرداد سال 1388 رخ داد که درجریان این جنایت ها نیز دو زن دیگربه شیوه مشابه کشته شدند.

اهالی روستای «خشک اسطلخ» دراستان گیلان با گذشت چند روز از انتشار خبر دستگیری عامل قتل‌های سریالی زنان گیلانی، هنوزازشنیدن این خبر شوکه هستند.

اما همزمان با تولد فرزند این جنایتکار، تا حدود 4 سال قتل های سریالی متوقف شد ولی در سال 1395 بار دیگر جنایت هایش را ازسرگرفت و این بار طی یک سال 4 زن را بعد از ریختن طرح دوستی کشت.فرزاد با اینکه با جابه جایی های مداوم محل زندگی اش تلاش داشت ردی از خود بر جا نگذارد آخر فروردین 96 در تله پلیس گرفتار و به همراه همسر صیغه ای اش در یکی از محلات شهر رشت بازداشت شد. او تاکنون به قتل هفت زن اعتراف کرده و پلیس را به محل دفن اجساد قربانیانش برده است.با این حال تحقیقات تخصصی همچنان ادامه دارد.

واژه های کلیدی: جنایت | زندگی | سریالی | خانواده | خانواده | استان گیلان | قاتل سریالی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs