تخته تصویر آمریکا اخبار سیاست خارجی

تخته: تصویر آمریکا اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری دنیل کرگ دوباره در نقش جیمز باند نقش آفرینی خواهد کرد

رسما اعلام شده است بیست‌وپنجمین فیلم ۰۰۷ در نوامبر ۲۰۱۹ روی پرده خواهد رفت و منابع آگاه به نیویورک تایمز می‌گویند بازگشت ستاره فعلی این مجموعه هم قطعی است.

دنیل کرگ دوباره در نقش جیمز باند نقش آفرینی خواهد کرد

دنیل کرگ دوباره در نقش جیمز باند نقش آفرینی خواهد کرد

عبارات مهم : پروژه

رسما اعلام شده است بیست وپنجمین فیلم ۰۰۷ در نوامبر ۲۰۱۹ روی پرده خواهد رفت و منابع آگاه به نیویورک تایمز می گویند بازگشت ستاره فعلی این مجموعه هم قطعی است.

به گزارش مهر به نقل از نیویورک تایمز، دنیل کرِگ در حداقل یک فیلم دیگر که در ماه نوامبر سال ۲۰۱۹ اکران خواهد شد، نقش جیمز باند را ایفا خواهد کرد.

دنیل کرگ دوباره در نقش جیمز باند نقش آفرینی خواهد کرد

ایان پروداکشنز، کمپانی مستقر در لندنی که مسئولیت هدایت و بازبینی تمام چیزهای مربوط به ۰۰۷ را بر عهده دارد و مترو گلدوین مایر (ام جی ام) که حقوق رسمی این فرنچایز را در اختیار دارد، روز دوشنبه اعلام کردند قسمت بعدی روز هشتم نوامبر ۲۰۱۹ در سینماهای آمریکای شمالی اکران خواهد شد. به این ترتیب، معروف ترین جاسوس سینما در رقابتی مستقیم با یک داستان پریان لایو اکشن از والت دیزنی استودیوز قرار خواهد گرفت. (دیزنی سال گذشته این تاریخ را جهت خودش به ثبت رساند، ولی هنوز اعلام نکرده کدام فیلم را می خواهد آن موقع اکران کند.)

علاوه بر این، ایان و ام جی ام گفتند فیلمنامه این پروژه به وسیله نیل پرویس و رابرت وِید ساخته می شود که فیلمنامه های ۶ پروژه قبلی باند از «دنیا کافی نیست» سال ۱۹۹۹ تا به حال را به رشته تحریر درآورده اند. فیلم بعدی جیمز باند که بیست و پنجمین فیلم این مجموعه خواهد بود، به وسیله مایکل جی. ویلسون و باربارا بروکولی تهیه خواهد شد.

رسما اعلام شده است بیست‌وپنجمین فیلم ۰۰۷ در نوامبر ۲۰۱۹ روی پرده خواهد رفت و منابع آگاه به نیویورک تایمز می‌گویند بازگشت ستاره فعلی این مجموعه هم قطعی است.

این کمپانی ها در بیانیه ای اعلام کردند که جزییات شرکای توزیع این فیلم، تاریخ های اکران بین المللی و بازیگران و کارگردان آن در تاریخی دیگر منتشر خواهد شد. با این حال، با استناد به دو نفر که در این مورد اطلاع مستقیم دارند و به خاطر به وجود نیامدن تضاد با ایان و ام جی ام خواسته اند نام ارزش فاش نشود، بازگشت دنیل کرگ کاملا حتمی است.

بعد از مراحل فیلمبرداری بسیار سخت پروژه قبلی باند یعنی «اسپکتر»، کرگ گفته بود به شدت علاقه مند است این نقش را کنار بگذارد که مسئولیت ایفای آن را از وقت فیلم سال ۲۰۰۶ «کازینو رویال» بر عهده گرفته بود. او در ماه اکتبر به یک مجله بریتانیایی گفته بود «ترجیح می دهم این لیوان را بشکنم و رگ هایم را بزنم.» البته او مدتی بعد گفت حین آن مصاحبه بیش از حد خسته بوده و حاضر است به بازگشت به این نقش فکر کند.

واژه های کلیدی: پروژه | بازگشت | کمپانی | فیلمنامه | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs