تخته تصویر آمریکا اخبار سیاست خارجی

تخته: تصویر آمریکا اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات پرسپولیس باید به حضور در جام باشگاه‌های دنیا فکر کند / زادمهر

عضو سابق هیات مدیره پرسپولیس با بیان اینکه جلسات هیات مدیره باید آنلاین پخش شود، گفت: باید جاه طلب باشیم و قهرمانی آسیا و حضور در جام باشگاه‌های دنیا را بخواهیم

پرسپولیس باید به حضور در جام باشگاه‌های دنیا فکر کند / زادمهر

زادمهر: پرسپولیس باید به حضور در جام کلوب های دنیا فکر کند

عبارات مهم : ایران

عضو سابق هیات مدیره پرسپولیس با بیان اینکه جلسات هیات مدیره باید آنلاین پخش شود، گفت: باید جاه طلب باشیم و قهرمانی آسیا و حضور در جام کلوب های دنیا را بخواهیم.

محمد زادمهر در گفتگو با مهر، راجع به قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر و همچنین افزایش این تیم به جمع هشت تیم برتر لیگ قهرمانان آسیا صحبت هایی را مطرح و تاکید کرد که پرسپولیس باید به جام کلوب های دنیا راه یابد.

پرسپولیس باید به حضور در جام باشگاه‌های دنیا فکر کند / زادمهر

وی همچنین ضمن اعلام دلایل جدایی اش از پرسپولیس، بزرگترین تفاوت فوتبال کشور عزیزمان ایران با فوتبال دنیا را بحث فرهنگی دانست و از لزوم ترانسفر سه بازیکن در سال به کشورهای دیگر صحبت کرد. مشروح گفتگوی زادمهر با خبرنگار مهر در ذیل می آید:

کار گروهی موفقیت پرسپولیس را رقم زد

مهمترین مسئله جهت موفقیت، امید داشتن و تلاش جهت به دست آوردن آن نشانه هست. در کنار اینها باید آرامش داشت و با یک کار گروهی موفقیت ها را رقم زد. در کلوب پرسپولیس هم تک تک افراد از جمله بازیکنان، مربیان، کادر پزشکی، کادر تدارکات، مدیریت و هواداران این موفقیت را رقم زدند.

عضو سابق هیات مدیره پرسپولیس با بیان اینکه جلسات هیات مدیره باید آنلاین پخش شود، گفت: باید جاه طلب باشیم و قهرمانی آسیا و حضور در جام باشگاه‌های دنیا را بخواهیم

باید قهرمانی آسیا و حضور در جام کلوب های دنیا را بخواهیم

ما نباید به قهرمانی لیگ برتر راضی باشیم، باید بالاتر برویم و بگوییم که قهرمانی آسیا را می خواهیم. باید نمره ۱۰۰ را بخواهیم که حداقل به ۹۰ برسیم. به نظرم باید این تیم و هواداران را جهانی کنیم و به مسابقه های جام کلوب های دنیا راه یابیم. باید جاه طلب و زیاده خواه باشیم و به آن چیزی که داریم قانع نشویم.

پرسپولیس با قرعه خوبی روبرو شد

قرعه خوبی داریم ولی اگر به العین یا الهلال هم می خوردیم مشکلی نبود. پرسپولیس مصمم است با موفقیت در بازی رفت و برگشت از گروهش اوج بیاید. هنگامی که نگاهمان این باشد فرقی نمی کند با چه تیمی بازی کنیم. فوتبال را باید در فضای ورزشی نگه داشت و آنرا سیاسی نکنیم. خیلی ها دوست دارند این فضا سیاسی باشد.

پرسپولیس باید به حضور در جام باشگاه‌های دنیا فکر کند / زادمهر

چمن کشورهای آسیای میانه خوب نیست

دوست داریم در بازی رفت با الاهلی عربستان، هواداران به ما نزدیک باشند ولی از آن مهمتر، کیفیت زمین چمن هست. اگر توانستیم باید کشورهای آسیایی میانه مثل تاجیکستان و ترکمنستان را جهت بازی رفت گزینش کنیم با ولی چمن این کشورها خوب نیست. اگر هم این کشورها نشد، باید امارات گزینش شود که در این کشور تماشاگر داریم. با این حال اعتقاد دارم حتی اگر در خاک عربستان بازی کنیم نگاهمان باید این باشد که قوانین حرفه ای فوتبال وارد شویم. در فوتبال چیزی به اسم جنگ نداریم.

عضو سابق هیات مدیره پرسپولیس با بیان اینکه جلسات هیات مدیره باید آنلاین پخش شود، گفت: باید جاه طلب باشیم و قهرمانی آسیا و حضور در جام باشگاه‌های دنیا را بخواهیم

موضوع خاصی در جدایی من از پرسپولیس مطرح نبود

موضوع خاصی در جدایی من مطرح نبود. شغل مهم من طبابت است و این عنوان وقت زیادی از من می گرفت. احساسم این بود که در شرایط فعلی به فکر و نیروی جدیدی نیاز است.

جلسات هیات مدیره آنلاین پخش شود

پرسپولیس باید به حضور در جام باشگاه‌های دنیا فکر کند / زادمهر

از نظر من هیات مدیره کلوب پنج نفر نبود، بلکه کل خانواده بزرگ پرسپولیس بود. چه اشکال دارد که جلسات هیات مدیره آنلاین باشد و مردم هم بدانند چه کار می کنیم و چه تصمیماتی گرفته می شود.

گاهی اوقات روزی ۳ پرونده بین المللی داشتیم

علی اکبر طاهری سرپرست کلوب زحمت زیادی جهت پرسپولیس کشید که همه ثمره آن را دیدیم. ثمره آن تفکر و نظم و انضباط، قهرمانی در لیگ و نتیجه های خوب در آسیا بود. ولی یکسری از پرسشها است بخصوص بحث بدهی های گذشته که امیدواریم حل بشود و به صفر برسد. در مقاطعی از سال روزی نبود که دو یا سه پرونده بین المللی نداشته باشیم، ما با این پرسشها در پرسپولیس مواجه بودیم. تا این پرسشها باشد نمی توان برنامه ریزی طولانی مدت جهت آینده داشت.

یکی از دلایل موفقیت پرسپولیس شخصیت برانکو بود

بیشترین تاثیر را روی بازیکنان، مربیان دارند. بدون شک یکی از دلایل موفقیت پرسپولیس شخصیت نیرومند روانشناسی و جامعه شناسی برانکو ایوانکویچ بود. ما با برانکو بعد از هر بازی نشست های دوستانه داشتیم و حتی راجع به نوع تعویض ها هم صحبت می کردیم، نه جهت بازرسی بلکه در جهت یادگیری. مربی باید احساس امنیت کند و در این فضای امن حرف دلش را بزند.

باید بازیکن ترانسفر کنیم

در کلوب باید نگاه درآمدزایی از طریق ترانسفر بازیکن وجود داشته باشد، سال گذشته یک کلوب چینی خواهان محمد انصاری شد و حتی حاضر بود پول بسیار خوبی به کلوب ما بدهد که البته بخاطر شرایط تیم پرسپولیس امکان جدایی این بازیکن نبود. انشاالله در ادامه کار این نشانه هم برآورده می شود. پرسپولیس باید جهت فوتبال کشور عزیزمان ایران یک سکوی پرتاب باشد.

تیم «ب» پرسپولیس تشکیل شود

همه دیدند که ما امسال بدون بازیکن خارجی به موفقیت رسیدیم. این نشان می دهد که با اعتبار سازی و میدان دادن به جوانان می توانیم موفق باشیم. از نظر من تیم «ب» پرسپولیس باید تشکیل شود تا بتوانیم بازیکنان خوبی را تربیت کرده و حتی سالی دو یا سه بازیکن ترانسفر کنیم.

«آماده خوری» به تیم کمک نمی کند

من با تفکر آماده خوری موافق نیستم. باید خودمان بازیکن بسازیم، شاید خرید بازیکن به صورت مقطعی به تیم یاری کند ولی ثابت شده است است که بدون بازیکن خارجی هم می توان به موفقیت رسید.

مسلمان قدر فرصتی که داده شد را دانست

محسن مسلمان دو سال پیش، شش هفته نیمکت نشین بود ولی از زمانی که بازی کرد، فیکس شد و قدر فرصتی که به وی داده شد را دانست. اعتقاد دارم تمام بازیکنان همین شرایط را دارند و دنبال وقت هستند.

تفاوت فوتبال کشور عزیزمان ایران و دنیا بحث فرهنگی است

بزرگترین اختلاف ما با فوتبال روز دنیا امکانات نیست، بلکه بحث فرهنگی هست. در بعضی از موارد حتی امکانات ما از فوتبال دنیا زیاد هست. توپ همان توپ است و زمین همان زمین. درست مثل این است که بگوییم اتومبیل بنز در آلمان و امریکا همان اتومبیلی است که در کشور عزیزمان ایران است ولی فرهنگ استفاده از آن تفاوت می کند. همانطور که گفتم از نظر بنده بزرگترین تفاوت فوتبال کشور عزیزمان ایران با فوتبال دنیا بحث فرهنگی است.

باشگاه نمی تواند پرسشها شخصی بازیکن را کنترل کند

بعضی از بازیکنان حرفه ای نیستند، یک بازیکن فوتبال نهایتا باید ساعت ۱۰ شب در رختخواب باشد ولی کلوب نمی تواند این پرسشها شخصی را کنترل کند چراکه چنین مواردی به شخصیت فرد و نوع تربیت وی برمی گردد. شاید بازیکنی باشد که ۱۰ خط گوشی تلفن همراه داشته باشد ولی باید اصول و نحوه تفکرش را درست کنیم.

ثروت پرسپولیس هوادارانش هستند

باید نیمه پر لیوان را هم ببینیم. با تمام ایرادات و مشکلاتی که است پرسپولیس در حال حاضر یک استادیوم اختصاصی و دو زمین تمرین دارد. این ایده آل نیست ولی جهت پرسپولیس خوب است باید این توقع در بازیکنان ایجاد شود که پرسپولیس به جام کلوب های دنیا راه یابد. به خصوص اینکه ثروتی بنام هوادار داریم.

وقفه در لیگ قهرمانان آسیا به نفع ما نیست

یکی از ایرادات لیگ قهرمانان آسیا این است که کنفدراسیون فوتبال آسیا با ما هماهنگ نیست. مسابقه های لیگ قهرمانان در شرایطی به اتمام می رسد که تیم های ما در اوج هستند ولی با یک وقفه مواجه می شویم و تیم ها دگرگون می شوند. شاید این وقفه ها جهت تیمی مثل نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران خوب باشد ولی جهت پرسپولیس ضرر است.

پرسپولیس شرایط بحرانی را پشت سر گذاشت

امیدوارم طاهری با تدبیر و تعامل در پرسپولیس حفظ شود. او زحمات زیادی جهت تیم کشید و شرایط بحرانی را با آرامش و تدبیر پشت سر گذاشت. او باز هم پرسشها را با همین شیوه و بدون حاشیه حل می کند.

حل یک مسئله مثل زدن سه گل به حریف بود

خاطرات خوب از پرسپولیس زیاد است ولی هنگامی که یک مسئله حل می شد، درست مثل این بود که سه گل به حریف زده ایم. این دیگر بین خودمان می ماند که چطور بحران ها با تدبیر و خرد حل می شد.

واژه های کلیدی: ایران | بازیکن | فوتبال | موفقیت | بازیکنان | پرسپولیس | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs