تخته تصویر آمریکا اخبار سیاست خارجی

تخته: تصویر آمریکا اخبار سیاست خارجی

کشور عزیزمان ایران نباید در مناطق امن در سوریه مستقر شود / نتانیاهو خطاب به پوتین

نتانیاهو در تماس تلفنی خود با پوتین تاکید کرده است که کشور عزیزمان ایران یا حزب‌الله نباید در منطق امن در سوریه استقرار پیدا کنند. نتانیاهو خط..

ادامه مطلب

3میلیارددلار جهت مسکن مهر به شرکتهای ترکیه دادند/ 101هزار مجوز ساخت در منظقه یک

روزنامه شرق در مصاحبه با عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی،اضهارات او را منتشر کرده است. آخوندی:3میلیارددلار جهت مسکن مهر به شرکتهای ترکیه دادند/10..

ادامه مطلب

ضیافت ناهار برانکو جهت اعضای تیم فوتبال پرسپولیس

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس روز سه‌شنبه جهت صرف ناهار از بازیکنان تیمش دعوت کرده است. ضیافت ناهار برانکو جهت اعضای تیم فوتبال پرسپولیس عبارات ..

ادامه مطلب

عکس) ، ولادیمیر پوتین&quot، &quot+ در سوریه متولد شد! (

به گزارش ایسنا از وستی، این زوج سوری نشانه از اقدام خود را تقدیر و قدردانی از دولت و ملت روسیه و خصوصا شخص پوتین جهت حمایت از این کشور در برابر گروه ه..

ادامه مطلب

عکس , گاف عجیب+ حمایت مرحوم هادی نوروزی و اولادی از قالیباف!

کانال موسوم به حامیان ورزشی محمدباقر قالیباف با گافی عجیب در بین اسامی ورزشکاران حامی این نامزد ریاست جمهوری از دو بازیکن فقید فوتبال کشور عزیزمان ایران نیز..

ادامه مطلب

سرمایه‌های شهری پایتخت کشور عزیزمان ایران را نابود کردند / عضو شورای شهر تهران

محمدمهدی تندگویان، عضو شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در گفت وگو با ایلنا در تصویر العمل به بیانات قالیباف در مناظره های انتخاباتی اخیر گفت: کس..

ادامه مطلب

تصویر ، وقتی حجاب مهناز افشار در «عاشقانه» دردسرساز می‌شود

 مهناز افشار تصویری از خودش در سریال «عاشقانه» در توییتر انتشار داده است و راجع به تاخیر در توزیع سریال توضیح کوتاهی داد. . وقتی حجا..

ادامه مطلب

واکنش محمد هاشمی به بیانات یک مداح در خصوص نحوه ملاقات‌های آیت‌الله هاشمی و روحانی

محمد هاشمی در تصویر العمل به بیانات اخیر یک مداح در خصوص نحوه ملاقات مرحوم هاشمی رفسنجانی با آقای روحانی، این‌گونه بیانات را نوعی بداخلاقی انتخاباتی در آستانه ا ..

ادامه مطلب