تخته تصویر آمریکا اخبار سیاست خارجی

تخته: تصویر آمریکا اخبار سیاست خارجی

عربستان مدعی بازداشت سه نیروی ایرانی شد

منابع سعودی مدعی شدند که سه نفر از نیروهای ایرانی را در نزدیکی میدانی نفتی بازداشت کرده اند. عربستان مدعی بازداشت سه نیروی ایرانی شد ع..

ادامه مطلب

سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا راجع به ملاقات تیلرسون و عادل الجبیر

در پی دیدار وزیران امور خارجه آمریکا و عربستان، سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا تلاش ها جهت حل بحران دیپلماتیک میان قطر و چند کشور عربی به سرکردگی سعودی ..

ادامه مطلب

رییس انجمن صنفی VOD و IPTV اعلام کرد که سایت لوتوس‌پلی که قرار است شهرزاد

رییس انجمن صنفی VOD و IPTV اعلام کرد که سایت لوتوس‌پلی که قرار است شهرزاد ۲ در آن عرضه شود مجوز قانونی ندارد و خبر عرضه آن در نتفلیکس هم تایید شده ا..

ادامه مطلب

احیای وزارت بازرگانی رسما کلید خورد

احیای وزارت بازرگانی در حالی در هفته‌های گذشته مطرح شد که در بروزترین مناسبت در این زمینه با تصویب دو فوریت لایحه در هیات دولت و ارسال آن به مجلس شورای ..

ادامه مطلب

پرسپولیس باید به حضور در جام باشگاه‌های دنیا فکر کند / زادمهر

عضو سابق هیات مدیره پرسپولیس با بیان اینکه جلسات هیات مدیره باید آنلاین پخش شود، گفت: باید جاه طلب باشیم و قهرمانی آسیا و حضور در جام باشگاه‌های دنیا را ب..

ادامه مطلب

صادرات نفت و گاز قطر مختل می‌شود؟

بنادر عربستان سعودی و امارات متحده عربی به دنبال قطع روابط دیپلماتیک دو کشور با دوحه، ورود کشتی‌های حامل پرچم قطر را ممنوع کرده و نگرانی‌هایی را نسبت به مخ..

ادامه مطلب

پیش بینی طول عمر بیمار با هوش مصنوعی

ابتلا به بیماری تأثیر منفی در طول عمر دارد. اکنون هوش مصنوعی با بررسی فاکتورهای مختلف، طول عمر یک بیمار را آینده نگری می کند. پیش بینی طول عمر بی..

ادامه مطلب

بازی کشور عزیزمان ایران و مونته نگرو پشت درهای بسته نیست

فردا تماشاگران می‌توانند در پودوگوریسا بازی کشور عزیزمان ایران و مونته‌نگرو را از نزدیک ببینند. بازی کشور عزیزمان ایران و مونته نگرو پشت دره..

ادامه مطلب

چوپان نیشابوری بر اثر برخورد با قطار جان باخت

مسئول روابط عمومی اورژانس 115 دانشگاه علوم پزشکی نیشابور گفت: چوپان 60 ساله بر اثر برخورد با قطار در فیروزه جان باخت. چوپان نیشابوری بر اثر برخور..

ادامه مطلب

توقف آسیب بعد از حمله قلبی با یک تزریق

محققان ایرلندی موفق شدند با یک تزریق، رشد عضله تازه را جنبش و آسیب ناشی از حمله قلبی را متوقف کنند. توقف آسیب بعد از حمله قلبی با یک تزریق ..

ادامه مطلب