تخته تصویر آمریکا اخبار سیاست خارجی

تخته: تصویر آمریکا اخبار سیاست خارجی

تصویرهای ، مجرمانی که به دستگاه دروغ سنج نیز دروغ گفتند

همه ی ما تقریبا دستگاه دروغ سنج «پُلی گراف» را در فیلم های سینمایی، سریال ها و یا مستندها دیده ایم.به نظر می رسد کار دشواری باشد که بتوانیم این دستگاه را به اش ..

ادامه مطلب

قرارداد بازیکنان نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران در هیأت فوتبال ثبت شد

به گزارش خبرآنلاین؛ بعد از مشورت های صورت گرفته جهت حل مسئله ثبت قرارداد بازیکنان نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران در نهایت این مسئله برطرف شد تا بازیک..

ادامه مطلب

آیا چمران قبول نمی کند که در انتخابات شورای شهر، رای نیاورده است؟

هرچند روزهای مدیریت ١٢ ساله بر شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت اصولگرایان به آخر رسیده است و مرد اول چهار سال پیش حالا نفر بیست و دوم و عضو ع..

ادامه مطلب

دنیل کرگ دوباره در نقش جیمز باند نقش آفرینی خواهد کرد

رسما اعلام شده است بیست‌وپنجمین فیلم ۰۰۷ در نوامبر ۲۰۱۹ روی پرده خواهد رفت و منابع آگاه به نیویورک تایمز می‌گویند بازگشت ستاره فعلی این مجموعه هم قطعی..

ادامه مطلب

تلاش جهت پیش‌بینی رانش‌های خطرناک زمین با تصویرهای ماهواره‌ای

گروهی از محققان چینی و انگلیسی همکاری یکسان بر روی طرحی را شروع کرده اند که بر اساس آن و با استفاده از ماهواره می توان رانش‌های خطرناک زمین را قبل از..

ادامه مطلب

آتش‌بس سوریه به نجات جان انسان‌ها کمک می‌کند / ترامپ

رئیس‌جمهوری آمریکا در پی شروع آتش‌بس سوریه از ظهر یکشنبه به وقت محلی در پیامی توئیتری گفت، آتش‌بسی که مورد مذاکره آمریکا، روسیه و اردن قرار گرفته “به ن..

ادامه مطلب

توضيحات كروبي راجع به رايزني براي برطرف حصر

«محسن رهامي» و «رسول منتجب نيا» در کنار «هادي خامنه اي» از فعالان اصلاح طلبي هستند که مدتي است در برنامه هايي که از سوي دفتر مقام معظم رهبري برگزار م..

ادامه مطلب