تخته تصویر آمریکا اخبار سیاست خارجی

تخته: تصویر آمریکا اخبار سیاست خارجی

سرنوشت مبهم اوراق سکه

حدود یک ماه از اعلام بانک مرکزی مبنی بر ایجاد بازار ثانویه اوراق سکه گذشته ولی با وجود بحث‌ها و مسائلی که در این رابطه مطرح و حتی وقت شروع به کار طرح نیز ا..

ادامه مطلب

مخالفت اعضای کمیسیون تلفیق با دونرخی شدن بنزین

عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 97 گفت: بعد از مخالفت با زیاد کردن قیمت بنزین و دیگر حامل‌های انرژی اعضای کمیسیون تلفیق با دونرخی شدن بنزین هم مخالفت کردند. ..

ادامه مطلب

تغییرات سینوسی در بازار دلار

در بازار امروز – دوشنبه – بازار ارز با شیب آرامی در جهت زیاد کردن قیمت حرکت کرد ولی سکه تمام ثبات نسبی قیمت را حفظ کرده است.  ..

ادامه مطلب

گران‌فروشی بعضی نانوایان و جای خالی دستگاه‌های نظارتی

در حالی‌که با دستور مدیر جمهور اجرای مصوبه زیاد کردن قیمت انواع نان منتفی شده، بعضی نانوایی‌ها در پایتخت کشور عزیزمان ایران نه تنها نرخ‌نامه‌های گذشته خ..

ادامه مطلب

قیمت سکه ۱۳ هزار تومان کم کردن یافت

در بازار امروز – پنجشنبه – قیمت انواع سکه با روند کاهشی همراه شده است هست، به طوری که سکه تمام طرح تازه ۱۳ هزار تومان کم کردن قیمت داشته..

ادامه مطلب

احیای وزارت بازرگانی رسما کلید خورد

احیای وزارت بازرگانی در حالی در هفته‌های گذشته مطرح شد که در بروزترین مناسبت در این زمینه با تصویب دو فوریت لایحه در هیات دولت و ارسال آن به مجلس شورای ..

ادامه مطلب

صادرات نفت و گاز قطر مختل می‌شود؟

بنادر عربستان سعودی و امارات متحده عربی به دنبال قطع روابط دیپلماتیک دو کشور با دوحه، ورود کشتی‌های حامل پرچم قطر را ممنوع کرده و نگرانی‌هایی را نسبت به مخ..

ادامه مطلب

3میلیارددلار جهت مسکن مهر به شرکتهای ترکیه دادند/ 101هزار مجوز ساخت در منظقه یک

روزنامه شرق در مصاحبه با عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی،اضهارات او را منتشر کرده است. آخوندی:3میلیارددلار جهت مسکن مهر به شرکتهای ترکیه دادند/10..

ادامه مطلب