تخته تصویر آمریکا اخبار سیاست خارجی

تخته: تصویر آمریکا اخبار سیاست خارجی

اعضای شورای امنیت به جز آمریکا، برجام را مهم می‌دانند / پولیتیکو

پایگاه «پولیتیکو» در یادداشتی با هشدار راجع به مواضع «نیکی هیلی» نماینده این کشور در شرکت ملل توصیه کرد که اگر او در سودای ریاست جمهوری هست، به جای ک..

ادامه مطلب

ناتوانی ناتو در دفاع از کشورهای بالتیک برابر حمله روس‌ها ، آمریکا در جنگ آینده بازنده است

یک اندیشکده آمریکایی در ارزیابی نسبت به رقبای آمریکا ضمن اشاره به روسیه، چین و کره شمالی به توان موشکی کشور عزیزمان ایران نیز پرداخت. آمری..

ادامه مطلب

واکنش بعیدی‌نژاد به مواضع مقامات آمریکایی راجع به ماندن در برجام

سفیر کشور عزیزمان ایران در لندن گفت: هنوز دو روز از بیانات ترامپ نسبت به سیاست این کشور اطراف برجام نمی‌گذرد که وزیر امور خارجه آمریکا روز یک‌شنبه در اظهارا..

ادامه مطلب

واکنش کانادا به محکومیت ۵ ساله «دری اصفهانی»

سخنگوی وزارت امور خارجه کانادا در یک خبر ایمیلی در خصوص بازداشت و محکومیت «دری اصفهانی» به اتهام جاسوسی از تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای تصویر العمل نشان داد. ..

ادامه مطلب

عربستان مدعی بازداشت سه نیروی ایرانی شد

منابع سعودی مدعی شدند که سه نفر از نیروهای ایرانی را در نزدیکی میدانی نفتی بازداشت کرده اند. عربستان مدعی بازداشت سه نیروی ایرانی شد ع..

ادامه مطلب

کشور عزیزمان ایران نباید در مناطق امن در سوریه مستقر شود / نتانیاهو خطاب به پوتین

نتانیاهو در تماس تلفنی خود با پوتین تاکید کرده است که کشور عزیزمان ایران یا حزب‌الله نباید در منطق امن در سوریه استقرار پیدا کنند. نتانیاهو خط..

ادامه مطلب

آمریکا موظف است به تعهدات برجامی‌اش عمل کند / ظریف در توییتر

به گزارش ایلنا، محمدجواد ظریف در تصویر العمل به اتهامات بی پایه و اساس وزیر امور آمریکا و در صفحه توئیتر خود نوشت: اتهامات نخ نمای آمریکا نمی تواند اعتراف آن ..

ادامه مطلب