تخته تصویر آمریکا اخبار سیاست خارجی

تخته: تصویر آمریکا اخبار سیاست خارجی

احتمال اجراي «روياي يك شب نيمه تابستان» در كمپاني رويال شكسپير

نمايش «روياي يك شب نيمه تابستان» به كارگرداني مصطفي كوشكي بعد از ۱۶۳ اجرا در پایتخت کشور عزیزمان ایران و موفقيت در جشنواره بين المللي تئاتر فجر؛ راهي ب..

ادامه مطلب

تصویر ، تصویر العمل تند «ماکان بند» به ادعاهای خواننده زیرزمینی راجع به «دورهمی»

«ماکان بند»‌ ادعای خواننده زیرزمینی راجع به نحوه حضور خوانندگان در «دورهمی» به تندی تصویر العمل نشان داد. تصویر العمل تند «ماکان بند» به ادعاه..

ادامه مطلب

مساله «عصبانی نیستم» نباید به نامه به رییس جمهوری می کشید / احمد مازنی

احمد مازنی با اشاره به حواشی «عصبانی نیستم» گفت رییس شرکت سینمایی مساله را با کارگردان حل کند تا دیگر نیاز به نامه نوشتن به رییس جمهور نباشد و عنوان به معضل ..

ادامه مطلب

در بین گروه‌های سیاسی، هم خان‌دایی پرورش داده‌ایم، هم فرمان و هم قیصر ،

نسل سوم، «قیصر» با بازی بهروز وثوقی است که دیگر نمی‌توان به او لوطی گفت. وی مرزهای لوطی‌گری را رد کرده و عملا لاشخور شده است است.  ..

ادامه مطلب

عکس ، با شوهران میلیاردر بازیگران زن ایرانی آشنا شوید!

بازیگران از اقشار مورد توجه مردم هستند. زندگی این قشر هر لحظه زیر ذره بین بوده است به خاص اینکه اگر حاشیه جنجالی هم داشته باشد. با شوهران می..

ادامه مطلب

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (503)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ه..

ادامه مطلب

دنیل کرگ دوباره در نقش جیمز باند نقش آفرینی خواهد کرد

رسما اعلام شده است بیست‌وپنجمین فیلم ۰۰۷ در نوامبر ۲۰۱۹ روی پرده خواهد رفت و منابع آگاه به نیویورک تایمز می‌گویند بازگشت ستاره فعلی این مجموعه هم قطعی..

ادامه مطلب

رییس انجمن صنفی VOD و IPTV اعلام کرد که سایت لوتوس‌پلی که قرار است شهرزاد

رییس انجمن صنفی VOD و IPTV اعلام کرد که سایت لوتوس‌پلی که قرار است شهرزاد ۲ در آن عرضه شود مجوز قانونی ندارد و خبر عرضه آن در نتفلیکس هم تایید شده ا..

ادامه مطلب

تصویر ، وقتی حجاب مهناز افشار در «عاشقانه» دردسرساز می‌شود

 مهناز افشار تصویری از خودش در سریال «عاشقانه» در توییتر انتشار داده است و راجع به تاخیر در توزیع سریال توضیح کوتاهی داد. . وقتی حجا..

ادامه مطلب

عکس + «لیسانسه‌ها» دور هم جمع شدند

امیرحسین رستمی بازیگر سینما و تلویزیون منشتر شدن پستی از ضبط مجدد سریال «لیسانسه ها» خبر داد. «لیسانسه ها» دور هم جمع شدند +عکس عبارات مهم ..

ادامه مطلب