تخته تصویر آمریکا اخبار سیاست خارجی

تخته: تصویر آمریکا اخبار سیاست خارجی

میزبانی جام جهانی کشتی فرنگی از کشور عزیزمان ایران گرفته شد

به گزارش فارس و به نقل از فدراسیون کشتی، در نامه اتحادیه جهانی کشتی به فدراسیون کشتی کشور عزیزمان ایران اعلام شده است است که با توجه به پرسشها پیش آمده ..

ادامه مطلب

قاضی و تبریزی را می خواستیم ولی فروشی نیستند/ ماندن یا نماندن جباری و رحمتی به تصمیم شفر برمی گردد ، افتخاری

به گزارش ایلنا، سید رضا افتخاری راجع به آخرین اوضاع استقلال اظهار داشت: روز به روز بهتر می شویم. اوضاع در حالی حاضر خیلی خوب هست. به احتمال فراوان ا..

ادامه مطلب

رئال مادرید ستاره چلسی را نشانه گرفت

به گزارش ایلنا، در هفته های اخیر گمانه زنی های بسیاری راجع به بازیکنان مورد علاقه رئال مطرح و مشخص شده است که رئال به دنبال یک مدافع میانی و یک مهاجم مرکزی ..

ادامه مطلب

پشت پرده برگزاری بازی کشور عزیزمان ایران پشت درهای بسته

به گزارش خبرآنلاین؛ بازی تیم ملی کشور عزیزمان ایران و ونزوئلا پشت درهای بسته برگزار می شود. هلندی ها نزدیک بود حتی دیدار دو تیم را لغو کنند ولی در لحظه ..

ادامه مطلب

کی‌روش باید طبق قرارداد عمل کند/ مسئله پرسپولیس، استقلال و تراکتور امروز حل می‌شود ، تاج

رئیس فدراسیون فوتبال با تاکید به این توصیه که هیچ تفاوتی بین لژیونر و بازیکن داخلی جهت دعوت به تیم ملی فوتبال کشور وجود ندارد، گفت: تنها ملاک کی‌روش ..

ادامه مطلب

از هفتمین جام زیدان تا جابجایی رکورد های تاریخی , ال کلاسیکوی سوپرکاپ اسپانیا به روایت آمار

چهارشنبه شب رئال مادرید موفق شد در منزل با پیروزی ۲-۰ برابر بارسلونا، در مجموع دو دیدار، این تیم را ۵-۱ شکست داده و قهرمان سوپرکاپ اسپانیا شود.. ال ..

ادامه مطلب

قرارداد بازیکنان نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران در هیأت فوتبال ثبت شد

به گزارش خبرآنلاین؛ بعد از مشورت های صورت گرفته جهت حل مسئله ثبت قرارداد بازیکنان نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران در نهایت این مسئله برطرف شد تا بازیک..

ادامه مطلب

پرسپولیس باید به حضور در جام باشگاه‌های دنیا فکر کند / زادمهر

عضو سابق هیات مدیره پرسپولیس با بیان اینکه جلسات هیات مدیره باید آنلاین پخش شود، گفت: باید جاه طلب باشیم و قهرمانی آسیا و حضور در جام باشگاه‌های دنیا را ب..

ادامه مطلب

بازی کشور عزیزمان ایران و مونته نگرو پشت درهای بسته نیست

فردا تماشاگران می‌توانند در پودوگوریسا بازی کشور عزیزمان ایران و مونته‌نگرو را از نزدیک ببینند. بازی کشور عزیزمان ایران و مونته نگرو پشت دره..

ادامه مطلب

ضیافت ناهار برانکو جهت اعضای تیم فوتبال پرسپولیس

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس روز سه‌شنبه جهت صرف ناهار از بازیکنان تیمش دعوت کرده است. ضیافت ناهار برانکو جهت اعضای تیم فوتبال پرسپولیس عبارات ..

ادامه مطلب